המומחים לדשא

כל הסוגים וכל המחירים!

דשא סינטטי אצלנו בזול!

רוצים לחסוך בהוצאות המים, בהוצאות גינון? הפיתרון האידיאלי – דשא סינטטי זול! בואו להכיר את המתקינים הטובים ביותר בתחום הדשא הסינטטי בארץ! התחילו לחסוך כבר עכשיו! מלאו את הטופס המצורף!

התקנת דשא סינטטי:
ניתן להתקין על משטחי בטון ואדמה. חשוב לדעת כי על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר בהתקנת דשא סינטטי יש להיעזר בניסיון קודם, או בשיטה הטובה ביותר – דרך אנשי מקצוע מיומנים, אשר מתמודדים בהתקנת דשא סינטטי על בסיס יומיומי. להענקת גימור מושלם, הכנת שטח הקרקע לפני הנחת משטחי הדשא ועוד.

מי רוכש דשא סינטטי זול?
אין ממש הגדרה. ניתן לראות רשויות מקומיות שעושות בו שימוש נרחב במתקני שעשועים, אנשים פרטיים בבתיהם, תחליף מעולה למדשאות הטבעיות הדורשות גינון, השקיה, גיזום, ריסוס, מלחמה עיקשת עם חרקים ומזיקים ועוד. כל מי שאוהב מדשאה ירוקה אך לא בעל כוחות או ממון להקים ולקיים מדשאה טבעית – הדבר הטוב ביותר עבורו – מדשאה סינטטית.

הדשא של השכן ירוק יותר וכל השנה? כמובן! הוא השכיל להתקין דשא סינטטי! רוצים גם ליהנות מירוק בעיניים? גננים מקצועיים מחכים לפנייתכם! אל תבזבזו אף טיפת מים או זמן מיותר! בחרו כבר עכשיו את הדשא המושלם!

גננים אוהבים דשא סינטטי:
שילוב דשא סינטטי בגינון, ראשית חוסכת עבודה רבה בהמשך חיי הגינה. ומיומנותם של גננים בהתקנה נאותה ואיכותית של משטחי דשא סינטטי, נותנת להם ערך מוסף  כבעלי מקצוע. יותר ויותר בתים ומוסדות ציבוריים עושים שימוש בדשא סינטטי בשילוב הגינה או תוואי נוף. תחזוקה מינימאלית, ללא צורך בבזבוז מים, וכאשר חלק אחד ניזוק, ניתן להחליפו בקלות רבה.

ילדים ובעלי חיים:
השימוש בדשא סינטטי בגני ילדים, חוף ים ובבתים פרטים מהווה פריצת דרך חשובה לבריאות ילדינו וחיות המחמד. הילדים בטוחים הרבה יותר, היות ויש מיעוט חרקים אם בכלל בדשא הסינטטי ולא ניתן לקוטפו ולאכלו. ולגבי חיות המחמד, אין אפשרות להתחפר באדמה להטלת ביצים לקרציות, או מזיקים אחרים, הנהנים לחיות בתוך פרוותם.

חיסכון בזמן:
התקנת דשא סינטטי זול מאפשרת למשפחה לבלות זמן איכות ביחד על גבי משטח הדשא. אין צורך לבזבז שעות ארוכות של טיפוח והשקיה, או לפחד שאחרי ריסוס הילדים ישבו לשחק, ויתגלגלו ובטעות יחשפו לחומרים רעילים. ניתן ליהנות ממשטחים ירוקים במשך כל השנה. ללא צורך לדאוג בנוגע לקנסות בהשקיה בשעות מסוימות, או מעל הגבלה מסוימת של כמות מים.

קיץ, חורף, סתיו, אביב – כולנו אוהבים ליהנות מדשא איכותי! לא נמאס מכאבי הגב? מריסוס חומרים רעילים נגד מזיקים? בואו לחיות בריא יותר וירוק יותר! דשא סינטטי בהתקנה מושלמת, במרחק קליק אחד מכם!