בית בכפר

כילדים להורים שהולכים ומזדקנים, ייתכן שקשה לכם להשלים עם העובדה שבגילם הם כבר זקוקים לתנאי חיים אחרים, ואולי אפילו למעבר למקום מגורים אחר. ישנו חשש מובן מצמד המילים "בית אבות", אבל חשוב להבין שכאשר מדובר בדיור מוגן איכותי- ישנם מקומות כמו בית בכפר אשר מציעים רמת חיים לא פחות מנהדרת.

מיהו קהל היעד של בית בכפר?

האנשים אשר בוחרים לבוא ולהתגורר במתחמים המיוחדים הללו, הם אנשים בגיל השלישי אשר הגיעו למסקנה- שמגיע להם יותר. החיים בבית הפרטי הופכים להיות פחות נוחים- אם בשל בריאות שהולכת ומידרדרת, או בגלל מחסור בחברה של אנשים בגיל דומה- והבחירה ברורה: עוברים דירה. הדיור המוגן של בית בכפר הוא בעצם מקום, שבו צרכיו של כל דייר מתמלאים- בצורה הטובה ביותר.

מה יש לבית בכפר להציע לאוכלוסייה המבוגרת?

כאשר ישנו צורך במעקב רפואי צמוד, או בליווי קרוב בכל תחומי החיים- והמשפחה והחברים אינם יכולים למלא משימה זו באופן מספק, מעבר למגורים בדיור מוגן הם פתרון מתאים. בבית בכפר יכולים הדיירים למצוא הרבה מעבר לכך- ולהעשיר את חייהם בצורה שייתכן ולא דמיינו שעוד תקרה בגיל הזה.

מעבר להשגחה הרפואית המקצועית,24 שעות ביממה, הדיירים יכולים ליהנות משפע של פעילויות המתאימות לגילם: ספרייה, פעילויות חברה ותרבות, בתי קפה ומסעדות- והכי חשוב- קהילה תומכת ואוהבת של אנשים קרובים, שכנים שהופכים לחברים.

כמה זה עולה ובמה זה תלוי?

רבים חוששים ממעבר למקום מגורים חדש, ובמיוחד כאשר מדובר בדיור מוגן ברמה גבוהה, בין היתר בשל כל העלויות הכרוכות בכך. בית בכפר מציעים התאמה מרבית של העלות החודשית- ליכולת התשלום של הדייר המבקש להתגורר במקום. על מנת להתחיל את הדרך החדשה בבית בכפר, ניתן לבחור בין מגוון גדלים של דירות, ובמסלול תשלומים לפי בחירה: פיקדון, תשלום יחיד או ליסינג, המותאמים אישית לפי הצורך הפיננסי הנדרש.

הנוחות הכלכלית הזו יחד עם התנאים הגבוהים, מאפשרת לדייר להרגיש שהגיע למקום הנכון עבורו, כל זאת מבלי שהמגורים יהוו עבורו עומס כלכלי כבד, ועל מנת שיוכל להפוך את "גיל הזהב" שלו לשלב נפלא של החיים, וליהנות מכל רגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *