העלאת עוקבים באינסטגרם

בעידן בו השיווק מתבצע באחוזים ניכרים ברשת המקוונת חייב כל בעל עסק למצוא את הנישה שלו, ולהפעיל את הנכסים הדיגיטליים של העסק שלו על מנת להגדיל חשיפה ומעגל לקוחות, ולהצליח למכור כמובן כמה שיותר. הרשתות החברתיות מהוות כלי שיווקי רב עוצמה שבעלי עסקים רבים כבר הפנימו שללא פעילות מקצועית בזירה זו הם נותרים הרחק מאחור. כדי לשרוד בתחרות העזה שקיימת היום במשק חייבים לעבוד נכון – חייבים לעבוד טוב.

חשבון עסקי באינסטגרם

אחת הרשתות האפקטיביות והחשובות ביותר לכל בעל עסק היא אינסטגרם. אמנם בתחילת דרכה שימשה האפליקציה כרשת חברתית לשיתוף קבצים ותמונות, אבל לאחר שהיא נרכשה על ידי חברת פייסבוק נוספו לו פונקציות עסקיות שמאפשרות לכל בעל עסק לפרסם את עצמו ולבצע פעולות נכונות לקידום העסק והמוצרים שלו. ישנה שיטה של העלאת עוקבים באינסטגרם בצורה טבעית אך שיטה זו דורשת זמן יקר שלא תמיד יש לנו, אם אתם מעדיפים שיטה אחרת בתשלום, המשיכו לקרוא.

אתם והעוקבים שלכם

למעשה קיימת כיום מודעות לכך שהקשר של נותן השירות עם הלקוח מתחיל בהדרגה. כאשר מהתעניינות כללית מתקדם הלקוח אט אט עד לשלב הרכישה בו הוא מוציא את הארנק ומחליט לבצע קניה דווקא אצל בעל עסק מסוים. על מנת להגדיל את הקהילה שמתעניינת בפעילות שלכם עליכם לדאוג למספר גבוה של עוקבים שיאהב את התכנים שלכם ויעקוב אחר הקבצים שאתם מעלים.

כיצד מעלים את מספר העוקבים?

שיטה ראשונה – השיטה האורגנית טוענת כי כאשר התכנים שלכם מרתקים ומעוררי ענין הגולשים יגיעו אליכם. תמונה שוברת שגרה או סרטון קסום מעולם אחר עשויים לעורר עניין. אם כי חשוב לזכור שבעידן שלנו קשה להפתיע אנשים וסרטון חייב לצאת מהקופסה כדי להצליח לסחוף אנשים. קשה לייצר תוכן ויראלי! מסיבה זו יש מי שיבחר להעלות את מספר העוקבים בשיטה השנייה.

שיטה שניה – העלאת מספר העוקבים באמצעו קניית עוקבים אצל חברות מדיה המתמחות בתחום. החברות הללו מכירות את הרשת החברתית על בוריה ויודעים כיצד לבצע פעולות שונות על מנת לגרום לעלייה משמעותית במספר העוקבים. הפעולה תתבצע בצורה טבעית כך שלא תהיה ניכרת עלייה מוגזמת בזמן קצר.

אכן העלאת מספר העוקבים שלכם הוא צעד חשוב ומשמעותי עבורכם. כך אתם מגדילים את החשיפה שלכם ויוצרים קשר עם לקוחות פוטנציאליים שיום אחד עוד יפתחו את הארנק כדי לשלם לכם…